Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.05.2014, 08:50
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Akurat gramy o każdą złotówkę z C+ - w naszej sytuacji bardzo wiele.

Obrona/skład wypełniony z musu 'młodymi Polakami' dostaje wciery a Ty chciałbyś ogrywać juniorów z tej samej szkółki równocześnie podstawowy skład wysyłając do rezerw? Przecież mielibyśmy wyniki hokejowe po 8-10 do jaja. Pamiętasz przygotowania do sezonu jak dostawaliśmy oklep od druzyn z dolnych lig?

Dajże spokój.
No to przygotuj się bo tymi rezerwami i młodzieżą będziemy dostawać po dupie już od pierwszej kolejki w nowym sezonie.
Odpowiedz cytując