Lukasz napisał(a):

Akurat gramy o każdą złotówkę z C+ - w naszej sytuacji bardzo wiele.
Obrona/skład wypełniony z musu 'młodymi Polakami' dostaje wciery a Ty chciałbyś ogrywać juniorów z tej samej szkółki równocześnie podstawowy skład wysyłając do rezerw? Przecież mielibyśmy wyniki hokejowe po 8-10 do jaja. Pamiętasz przygotowania do sezonu jak dostawaliśmy oklep od druzyn z dolnych lig?
Dajże spokój.
|
No to przygotuj się bo tymi rezerwami i młodzieżą będziemy dostawać po dupie już od pierwszej kolejki w nowym sezonie.