Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26811
Stary 26.05.2014, 08:45
Wystarczy że 118 tyś w Krakowie głosowało na Grafine von Thun und Hochenstain i chyba miała najlepszy wynik indywidualny- bo się głosy prawicy w Krakowie rozwaliły na kilku kandydatów.A jeden miałby dobrze ponad 200 tyś. Jest to co mówię: SP zabrał 4% (w Krakowie ok.10%),Gowin 2,5%,RN 1,4%, a Korwin będzie w UE rodzynkiem , tak jak być może z 5-10 jego posłów wejdzie do Sejmu w 2015r. i młodziez będzie miała radochę. A komusze syny będą robić to co od 20kilku lat. Głupota polskiej "prawicy" czy nazwijmy ich konserwatystów nie zna granic.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej