Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.05.2014, 06:40
raindog napisał(a):Wyświetl post
Z Nalepą jeszcze nie było tak źle, ale Czekaj grał dzisiaj tylko główką, bo jeśli chodzi o grę nogami - 5 liga. W sumie nie jechał bym po nim bardzo, bo wraca po kontuzji, ale jeśli ma się ogrywać, to niech ogrywa się w rezerwach.

W ataku nie było najgorzej. Szkoda zmarnowanych setek + powinien być dla nas karny.
W rezerwach? My od początku tej rundy finałowej powinniśmy wystawiać wyróżniających się juniorów i młodych z rezerw, bo kiedy mają nabierać doświadczenia, jak nie w meczach w których nie gramy już o nic? Tylko nie pisz, że o puchary, bo po co nam one? Z widowni na poziomie 4 tysięcy podróż pod Azję w pierwszych rundach nam się nie zwróci nawet w jedną stronę
Odpowiedz cytując