Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 24 maja, godz. 13:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5
25.05.2014, 07:53
tak - mamy duże szanse na grę w pucharze polski 2014/2015.
w środę pewnie znowu w pysk, sezon skończył się niestety na 2-2 w Wawie i od wtedy w zasadzie szkoda na to klawiatury
arti