Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.05.2014, 07:21
Leżymy i kwiczymy - 4 posty w temacie meczowym. Panowie porażka ja rozumiem wszystko napinki spinki i inne rozrywki, ale chyba chodzi tu o Wisłę i piłkę a nie grupy interesów. Naszym wspólnym interesem powinna być Wisła a chyba tak powoli przestaje być. Szkoda tego meczu, mogło być lepiej... oczywiście gdyby... ale mogło być. Skończyło się do bani. Grają jak grają, ameryki już do końca sezony raczej nie odkryjemy. Ja jednak wierze do końca i puchary mam nadzieje będą. Wedy ten cały sezon nie będzie taki stracony.
Odpowiedz cytując