Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2404
Stary 24.05.2014, 22:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ty w ogóle oglądasz te mecze czy tylko wyniki sprawdzasz i stajesz się aktywny na forum jak przegrywamy.
Przecież my bez przerwy od 2 miesięcy przegrywamy, nie zauważyłeś. Chyba, ze ci się z mecze z "Ranczem" pomyliły. Smuda już przeszedł do historii Wisły jako ten co osiągnął największą liczbę porażek pod rząd, zobacz ile ten nieudacznik przegrał meczów wyjazdowych, ile meczów Wisła przegrała u siebie w ciagu sezonu. Kulawika krytykowali ale on takiej bryndzy nie wykręcił i to grajac bez napastnika.
Odpowiedz cytując