Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2400
Stary 24.05.2014, 22:07
myslicie ze te kontuzje biora sie z niczego moze to po prostu reakcja organizmu na mordercze zajechanie ktore mode bylo 30 lat temu , dzis w cywilizowanym klubie kazdemu zawodnikowi dawkuje sie indywidualnie ciezkosc przygotowan itp ... Smuda wrzuca wszystkich do jednego wora i gania jak mlode konie, ot taka mysl trenerska z czasow Piechniczka , brak pomysluy na gre- to norma u Smudy ....zwalacie na Czekaja itp ...sorki ale trener ktory sie szanuje, ma honor i nie chce splamic swojego CV powiedzialby zima do Bednarza i Cupial: albo dostaje kase na zawodnikow albo spadam stad bo nie bede sie kompromitowal gra 13-14 zawodnikami ( niekoniecznie DOBRYMI zawodnikami) pol sezonu, trzeba miec honor i jaja a nie widzac to wszystko powtarzal jak papuga slowa Bednarza i sciemnial glupoty zeby sie tylko przy Cupialowskim korycie utrzymac ....o to mam do Niego pretensje- jakby mial honor to by odszedl z klubu mowiac ze nie che w takim Cupialowo-Bednarzowym cyrku robic za klowna ...kasa, kasa, kasa ...i zero umiejetnosci trenerskich
Odpowiedz cytując