Wyświetl pojedynczy post
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.05.2014, 17:45
Meczyk dobry ale ja sie przyzwyczailem do tego ze jak graja zawodnicy pokroju Czekaj i Nalepa to musimy dostac w tylek. To nie sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy a do tego w najwazniejsszej formacji.
Odpowiedz cytując