Temat
:
[35 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 24 maja, godz. 13:00
Wyświetl pojedynczy post
dominatorbj
Member
Od: 08.2013
Offline
#
2
24.05.2014, 17:45
Meczyk dobry ale ja sie przyzwyczailem do tego ze jak graja zawodnicy pokroju Czekaj i Nalepa to musimy dostac w tylek. To nie sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy a do tego w najwazniejsszej formacji.
dominatorbj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dominatorbj
Znajdź inne posty napisane przez dominatorbj