|
Jak tam po meczu ?
Pora iście angielska i w sumie mecz mógł się podobać. Gorzej z wynikiem.
Można powiedzieć niewykorzystane sytuacje się mszczą. Do przerwy powinniśmy to rozstrzygnąć,
a potem zniszczyły nas kontuzje.
Dwóch takich nieudaczników jak Czekaj i Nalepa naraz na boisku to jednak za dużo jak na ekstraklasę.
|