Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.05.2014, 17:41. [35 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 24 maja, godz. 13:00
Jak tam po meczu ?

Pora iście angielska i w sumie mecz mógł się podobać. Gorzej z wynikiem.
Można powiedzieć niewykorzystane sytuacje się mszczą. Do przerwy powinniśmy to rozstrzygnąć,
a potem zniszczyły nas kontuzje.
Dwóch takich nieudaczników jak Czekaj i Nalepa naraz na boisku to jednak za dużo jak na ekstraklasę.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując