Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16246
Stary 24.05.2014, 16:51
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Czekajcie, czekajcie... co tam za Stana i Roberta było ?

Odstaw rodaków, postaw na młodych polaków" - czyż nie tak robi Smuda z Bednarzem? Wtedy tego wymagaliście, a dziś nagle się okazuje, że Ci wychowankowie kopią się po nogach?
Mistrzostwo Polski i prawie LM



Edit

Piech zajechał focha i podobno nie chce grać już w Zagłębiu więc łysy działaj dobry partner dla Brożka i uważam ,że miał by z kim grać i dużo by nie chciał.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 24.05.2014 o godz. 17:33.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując