Matejas_ napisał(a):

Czekajcie, czekajcie... co tam za Stana i Roberta było ?
Odstaw rodaków, postaw na młodych polaków" - czyż nie tak robi Smuda z Bednarzem? Wtedy tego wymagaliście, a dziś nagle się okazuje, że Ci wychowankowie kopią się po nogach?
|
Mistrzostwo Polski i prawie LM
Edit
Piech zajechał focha i podobno nie chce grać już w Zagłębiu więc łysy działaj dobry partner dla Brożka i uważam ,że miał by z kim grać i dużo by nie chciał.