RAFi89 napisał(a):

|
Ograli nas Drewniak, Oziębała, Iwan, Kosznik, Steinbors, Kurzawa, niechciany Sobolewski normalnie potrzeba Guardioli.
|
Widziales co "dysponujacy fantastycznym dryblingiem STOPER Danch" robi z Czekajem w polu karnym?
Tutaj faktycznie Guardiola nie pomoze...
Lechista69 napisał(a):

Ja rozumiem ze reka reke myje ale jesli Smuda potrzebowal np Chaveza i zrezygnowal z niego bo bednarz tak powiedzial to jest tez wina Smudy.. co on ostatnio w mediach o bednarzu gadal ? Mlody, zdolny prezes ?
Prezes Bednarz walczy, a to jest zdolny chłopak. Fajnie to pozbierał, że dostaliśmy licencję na grę w Ekstraklasie i to jest duży plus, bo w ubiegłym roku też były z tym problemy. A jednak daje sobie radę, więc trzeba powiedzieć, że Jacek Bednarz wyrasta na solidnego prezesa.
Smuda + Bednarz out i niech mlodzi typu Zajac sie ogrywaja..
|
Nie jestem i nigdy nie bylem fanem Smudy, przejebal nam Euro i nigdy nie byl z niego magik trenerki, ale uwazam, ze zmiana trenera nic nam nie da przyjdzie kolejny i spotka sie z ta sama rzyczywistoscia finansowa, lepiej bedzie jak Smuda zostanie i troche ten klub zazna stabilizacji.
Plan na ten sezon to bylo spokojne utrzymanie, jak by nie patrzec to mu sie udalo, racjonalnie zerkajac na nasza obecna sytuacje, finansowo i organizacyjnie nie wspominajac juz o sytuacji kadrowej jestesmy 5 lat za Legia i Lechem wiec wszystko ponad to co zrobil Smuda czyli grupa Mistrzowska bylo by ponad obecne mozliwosci.
Uwarzam tez, ze nic dobrego nie daloby Wiselce gdyby Smuda i Bednarz na wzajem po sobie jechali, zrobil by sie jeszcze wiekszy bur...el, pozatym Bednarz to mimo wszystko jest szef Smudy wiec ....coz chlop ma powiedziec?