Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2382
Stary 24.05.2014, 14:57
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
He, he, he, tłumacz tak sobie dalej, a w tabeli ostatnie miejsce na wiosnę. Napewno przez Czekaja

Pozostałych 15 wyżej od nas ma reelqcyjne skłądy np. Widzew, czy Lubin nie wspominajac o PBB, parchach itd.
W ostatnim czasie Czekaj w skladzie to gwarancja 2 bramek w plecy, nie jestesmy na tyle silni by strzelac po 5 goli w kazdym meczu.

Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
kto mu kazal pozbywac sie Sobolewskiego czy Chaveza ? Za Chaveza chyba ciagle musza czesc kontraktu placic a Sobol niemial takich znoiwu duzych wymagan finansowych.. no ale skoro bednarz powiedzial ze tniemy koszty a Smuda to przyklepal to niema teraz mozliwosci zrzucania calej odpowiedzialnosci na brak lawki.. on sam ja uszczuplil..
Tu raczej pretensje do Bednarza, to on dysponuje kasa a reczej jej brakiem, Smudzie zostaje jedynie przytaknac glowa i pogodzic sie ze stanem finansowym klubu.

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A Smuda to już .......i jak potlucazony...
Po każdym meczu: :bylibyśmy ,mielibysmy ,wygralibyśmy ,strzelilibyśmy.....byśmy,bysmy i byśmy....wroc Franciszku do czasu teraźniejszego....
A co bys powiedzial na jego miejscu?
Ma powiedziec w prost ze z AMATORAMI typu Czekaj, Nalepa (sory chlopaki jesli czasami przegladacie to forum to bez obrazy ale taka jest prawda i waszych mozliwosciach - kazdy chcialby byc pilkarzem ale nie kazdy sie do tego nadaje, ja naprzyklad nie i dlatego gram w okregowce, wam tez to polecam a na zycie trzeba bedzie zarabiac inaczej i zabrac do pracy fizycznej a fizycznie wygladacie niezle wiec na budowe mysle sie zalapiecie) i reszta tej bandy mozemy sie cieszyc ze za rok dalej bedziemy w Ekstraklasie?
Ostatnio edytowane przez dzollo : 24.05.2014 o godz. 15:08.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując