Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.05.2014, 14:20
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Po meczu z Gornikiem zal mi troche tego Smudy, chlop mysli, glowi sie jak tu to wszystko poskladac, udaje mu sie to w miare druzyna gra ladnie, mimo ze musi sie zmusic i wystawic w skladzie amatora typu Czekaj...mimo tego druzyna gra strzela bramki, a pozniej kontuzje i co ten chlop ma zrobic? Pada Pawel Smuda patrzy na lawke i mysli omg przeciez nie mam juz napastnikow...ale zaraz przypomina sobie ze ma jeszcze Pilkarza co potrafi prosto kopnac pilke...Gargula wchodz!!! Krzyczy Franek... zachwile pada Chrapek...Smuda znowu patrzy na lawke a tu co Brak pilkarzy sami amatorzy na poziomie ligi okregowej.. no ale coz wchodzi Nalepa, a domiar zlego kolejna kontuzja, Sarki ktory sezon nie mial najlepszy w tym meczu gral dobrze a tu pech kontuzja... i co ma zrobic Franek? A no siega po kolejnego "pilkarza" z ligi juniorskiej ktory na 5 kontaktow z pilka 10 razy ja stracil...

Dlatego nie ma sensu jechac po Smudzie, bo bez zawodnikow nawet Murinho nic by nie zdzialal.
He, he, he, tłumacz tak sobie dalej, a w tabeli ostatnie miejsce na wiosnę. Napewno przez Czekaja

Pozostałych 15 wyżej od nas ma reelqcyjne skłądy np. Widzew, czy Lubin nie wspominajac o PBB, parchach itd.
Odpowiedz cytując