Bogdan81 napisał(a):

|
W lecie sytuacja wróci do normy. Przed derbami była świetna atmosfera, szanse na MP to kilka tysięcy ludzi kupiło karnety i jakiś milion do kasy trafił. Drugi milion z pozostałych biletów derbowych. Dzięki tej forsie od kibiców na start rundy klub mógł jakoś wegetować w następnych miesiącach. Przed nowym sezonem kibice takiego kredytu już nie udzielą. Dlatego po tym sezonie Bednarza zwolnią.
|
Nawet jeśli zwolnią to na pewno SKWK będzie miało więcej dystansu do ludzi działających w klubie.
Przecież to za pośrednictwem ich strony Stowarzyszenie agitowało to zakupu koszulek oraz karnetów.
Bednarz sprzedał karnety i uznał, że współpraca nie jest już koniecznością z kibolami.
Bednarz ty

!