Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 24.05.2014, 14:14
Bogdan81 napisał(a):Wyświetl post
W lecie sytuacja wróci do normy. Przed derbami była świetna atmosfera, szanse na MP to kilka tysięcy ludzi kupiło karnety i jakiś milion do kasy trafił. Drugi milion z pozostałych biletów derbowych. Dzięki tej forsie od kibiców na start rundy klub mógł jakoś wegetować w następnych miesiącach. Przed nowym sezonem kibice takiego kredytu już nie udzielą. Dlatego po tym sezonie Bednarza zwolnią.
Nawet jeśli zwolnią to na pewno SKWK będzie miało więcej dystansu do ludzi działających w klubie.
Przecież to za pośrednictwem ich strony Stowarzyszenie agitowało to zakupu koszulek oraz karnetów.
Bednarz sprzedał karnety i uznał, że współpraca nie jest już koniecznością z kibolami.

Bednarz ty !
Odpowiedz cytując