Wyświetl pojedynczy post
kermit06
Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7447
Stary 24.05.2014, 14:08
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Blondynki to jednak puste baby!

https://www.youtube.com/watch?v=YNenzqKFYpY


Ja bym ją zawiózłby na wytrzeźwiałkę.
Portfel szczuplejszy o 400 złotych + do tego znalazłbym jakieś usterki w aucie, mandat za obrazę funkcjonariuszy no i oczywiście za jazdę po pijaku.
Sad grodzki chyba jest co?

Czy z automatu zabierają prawko za jazdę na podwójnym gazie?
Odpowiedz cytując