brylant17 napisał(a):

Ja bym ją zawiózłby na wytrzeźwiałkę.
Portfel szczuplejszy o 400 złotych + do tego znalazłbym jakieś usterki w aucie, mandat za obrazę funkcjonariuszy no i oczywiście za jazdę po pijaku.
Sad grodzki chyba jest co?
Czy z automatu zabierają prawko za jazdę na podwójnym gazie?