wolfy napisał(a):

|
Mam nadzieję, że opchniemy Czekaja, Nalepę i Szewczyka do Kolejarza Stróże.
|
Chyba mierzysz o jedną ligę za wysoko, Kolejarz to jeszcze nie ta półka, może za parę lat, nie ma co się martwić w końcu są młodzi i perspektywiczni

na razie to może jakaś Garbarnia ich przygarnie no chyba że Czekaj jest dalej nie na sprzedaż
