Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16236
Stary 24.05.2014, 14:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że opchniemy Czekaja, Nalepę i Szewczyka do Kolejarza Stróże.
Chyba mierzysz o jedną ligę za wysoko, Kolejarz to jeszcze nie ta półka, może za parę lat, nie ma co się martwić w końcu są młodzi i perspektywiczni na razie to może jakaś Garbarnia ich przygarnie no chyba że Czekaj jest dalej nie na sprzedaż
Odpowiedz cytując