Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16233
Stary 24.05.2014, 13:53
Jak sprowadzimy Plizge i Jankowskiego to Bednarz frajer, brak stabilizacji, będzie tak wymieniać do usranej śmierci. Stajemy się powoli średniakiem sprzedając Chrapka, Sarkiego, dodatkowo kontrakt z Brożkiem nie podpisany, w tym klubie nikt nie ma żadnego planu, myśląc że spadnie im manna z nieba
.
Odpowiedz cytując