|
Jak sprowadzimy Plizge i Jankowskiego to Bednarz frajer, brak stabilizacji, będzie tak wymieniać do usranej śmierci. Stajemy się powoli średniakiem sprzedając Chrapka, Sarkiego, dodatkowo kontrakt z Brożkiem nie podpisany, w tym klubie nikt nie ma żadnego planu, myśląc że spadnie im manna z nieba
|