|
W lecie sytuacja wróci do normy. Przed derbami była świetna atmosfera, szanse na MP to kilka tysięcy ludzi kupiło karnety i jakiś milion do kasy trafił. Drugi milion z pozostałych biletów derbowych. Dzięki tej forsie od kibiców na start rundy klub mógł jakoś wegetować w następnych miesiącach. Przed nowym sezonem kibice takiego kredytu już nie udzielą. Dlatego po tym sezonie Bednarza zwolnią.
|