Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 24.05.2014, 12:43
W lecie sytuacja wróci do normy. Przed derbami była świetna atmosfera, szanse na MP to kilka tysięcy ludzi kupiło karnety i jakiś milion do kasy trafił. Drugi milion z pozostałych biletów derbowych. Dzięki tej forsie od kibiców na start rundy klub mógł jakoś wegetować w następnych miesiącach. Przed nowym sezonem kibice takiego kredytu już nie udzielą. Dlatego po tym sezonie Bednarza zwolnią.
Odpowiedz cytując