63.5 Kg napisał(a):

|
Tego nikt nigdy nie będzie wiedział gdzie byśmy byli,wiec nie pisz głupot...
|
Dlatego napisałem "pewnie" a nie "na pewno".
EDIT: Zgubiłem "i" w wyrazie "pewnie" w poprzednim poście, jeśli to wprowadziło Cię w błąd to zwracam honor.