Wyświetl pojedynczy post
Camilos
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16232
Stary 24.05.2014, 11:16
Przypominam tylko niektórym że jak narazie nie pozyskaliśmy jeszcze nikogo a przebić finansowo Wisłę może w tej chwili nawet taka Lechia, więc poczekajmy do lata i konkretów. Dla mnie osobiście priorytetem jest przedłużenie kontraktów z Brożkiem i Miśkiewiczem, oraz poszukanie godnego zastępcy dla Chrapka. Do tego nawet kosztem błędów ogrywajmy Czekaja i Urygę, bo rok temu na siłę wprowadzaliśmy tez Chrapka i teraz są z tego jakieś korzyści finansowe.
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując