Przypominam tylko niektórym że jak narazie nie pozyskaliśmy jeszcze nikogo

a przebić finansowo Wisłę może w tej chwili nawet taka Lechia, więc poczekajmy do lata i konkretów. Dla mnie osobiście priorytetem jest przedłużenie kontraktów z Brożkiem i Miśkiewiczem, oraz poszukanie godnego zastępcy dla Chrapka. Do tego nawet kosztem błędów ogrywajmy Czekaja i Urygę, bo rok temu na siłę wprowadzaliśmy tez Chrapka i teraz są z tego jakieś korzyści finansowe.