Valandil napisał(a):

Naprawdę myślisz, że po odejściu bednarza nagle sponsorzy będą walić drzwiami i oknami, piłkarze zaczną grać jak z nut a długi magicznie wyparują? Nie żebym popierał łysego ale optymizm niektórych co do sytuacji po jego odejściu mnie rozwala.
A te biadolenie o spadaniu z ligi zostawcie dla siebie bo robi się to żenujące.
|
Nigdzie nie pisałem o sponsorach i dobrej grze. Pisałem, że będą zyski gdyż będą chodzić ludzie.
Wiadomo, że jak wyje** łysego to wszystkie problemy się nie rozwiążą, ale wszyscy będą razem : Zgoda buduje, niezgoda rujnuje - jak to mówią. Na dialog w tej chwili jak widać nie ma szans.
Obie strony są winne, ale łysy wąż jest osobą, która to wszystko ''dumnie'' rozdmuchała. Teraz się zastanawiać : czy Cupiał jest naprawdę aż takim idiotą ? Jak do tej pory Telefonika nie padła jesli on takie rządy miałby prowadzić.