Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5230
Stary 24.05.2014, 10:17
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę myślisz, że po odejściu bednarza nagle sponsorzy będą walić drzwiami i oknami, piłkarze zaczną grać jak z nut a długi magicznie wyparują? Nie żebym popierał łysego ale optymizm niektórych co do sytuacji po jego odejściu mnie rozwala.

A te biadolenie o spadaniu z ligi zostawcie dla siebie bo robi się to żenujące.
Nigdzie nie pisałem o sponsorach i dobrej grze. Pisałem, że będą zyski gdyż będą chodzić ludzie.
Wiadomo, że jak wyje** łysego to wszystkie problemy się nie rozwiążą, ale wszyscy będą razem : Zgoda buduje, niezgoda rujnuje - jak to mówią. Na dialog w tej chwili jak widać nie ma szans.
Obie strony są winne, ale łysy wąż jest osobą, która to wszystko ''dumnie'' rozdmuchała. Teraz się zastanawiać : czy Cupiał jest naprawdę aż takim idiotą ? Jak do tej pory Telefonika nie padła jesli on takie rządy miałby prowadzić.
Ostatnio edytowane przez huberix : 24.05.2014 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując