huberix napisał(a):

Pamiętamjmy wszyscy, że jesteśmy kibicami Wisły. Jesteśmy braćmi po szalu i nie możemy się w jakikolwiek sposób się wyzywać kto jest lepszy itd.
Spadać z ligi nie trzeba. Wystarczy wyjeba* Bednarza i mam nadzieję że Cupiałzrobi to po sezonie, bo nikt mądry nie będzie ryzykował utratą zysków z meczu dla jednego łysego pajaca.
|
Naprawdę myślisz, że po odejściu bednarza nagle sponsorzy będą walić drzwiami i oknami, piłkarze zaczną grać jak z nut a długi magicznie wyparują? Nie żebym popierał łysego ale optymizm niektórych co do sytuacji po jego odejściu mnie rozwala.
A te biadolenie o spadaniu z ligi zostawcie dla siebie bo robi się to żenujące.