|
Pamiętamjmy wszyscy, że jesteśmy kibicami Wisły. Jesteśmy braćmi po szalu i nie możemy się w jakikolwiek sposób się wyzywać kto jest lepszy itd.
Spadać z ligi nie trzeba. Wystarczy wyjeba* Bednarza i mam nadzieję że Cupiałzrobi to po sezonie, bo nikt mądry nie będzie ryzykował utratą zysków z meczu dla jednego łysego pajaca.
|