Lukasz napisał(a):

To działa w obie strony.
Kasa z totolotka - za mało. Chrapek sprzedany - źle. Małecki odszedł - żle. Umowa z UFA- żle. Pikniki na meczu - źle, (bo łamistrajki). Idą i nie dopingują - źle leszcze i cieniasy (powyższa Twoja opinia). Wszystko źle.
Bednarz wszystko robi źle. Bo to Bednarz. Wszyscy naokoło wszystko robią żle i szczekaja ale... tylko nie skwk/kumaci i kibice którzy ich wspierają.
No jak można być tak bezkrytycznym wobec siebie i tak krytycznym wobec innych?
|
jeszcze raz ci napisze, choc to i tak nie ma sensu - WY nie robicie nic ... oprocz pisania na forum , MY zbudowalismy ruch kibicowski na Wisle i jedna z najlepszych marek w kraju - wiec wybacz ze polemika z takimi jak Ty i grupa Mega 3 tysiecznego wsparcia na trybunach jestes dla mnie i wielu zalosni ,, najpierw cos zrobcie zanim zaczniecie sie wypowiadac i madrzyc , narka ... nie odpisuje juz tylko pohihram sie dalej z tej proBednarzowskiej polemiki