Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10375
Stary 23.05.2014, 20:58
Nie mam czasu tym bardziej ,że idę sam - chciałem iść prosto na mecz, a tak nie wiem jakie teraz są kolejki
i ile czasu trzeba być wcześniej. Podejrzewam, że takie same jak zawsze bo pewnie mniej okienek jest czynnych.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując