Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5212
Stary 23.05.2014, 20:11
po co sie klocicie wszystkie proBednarzowskie Pikniki i Nowa Armia Bialej Gwiazdy tutaj szczeka i sie wymadrza .... ale co pokazuja na stadionach / zerowe wyjazdy , 4 tysieczna ( podobno w h.j naciagana) publicznosc, atmosfera jak na mszy sw .... z kim Wy wogole polemizujecie to jest smieszne , popatrzcie proBednarzowskie wynalazki co soba prezentujecie na na R22 i na wyjazdach ...a nie kozakujcie w necie , bo nie znaczycie nic , jedynie czego WAM zal to to ze przez Armie Bialej Gwiazdy stracicie ( oby nie ) mozliwosc bycia kibicem extraklasowej druzyny i robienia sobie sweet foci ....jestescie tylko bohaterami klawiatury, a nie prezentujecie soba NIC !!!! polemika z Wami jest bezsensowna ...pokazcie cokolwiek na stadionie i wyjazdach ....... 1 wasz wyjazd gdziekolwiek skonczylby sie Mega rzeznia i straceniem barw , ludzie - zamiast szczekac w necie pokazcie COKOLWIEK na stadionie
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 23.05.2014 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując