Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5211
Stary 23.05.2014, 15:27
Czasem trzeba schować honor do kieszeni. Jeśli jest jakaś większa wartość. Wisła jest tego warta.

Skoro apel do Cupiała (Bednarz to jego ręce) nie ma sensu to może czas zacząć apelować do braci po szalu z SKWK?

Smutna prawda jest taka, że w nich ostatnia nadzieja. Jeśli się nie ugną to klub cofnie się w rozwoju i spadnie.

Czasami trzeba zrobić pierwszy krok.

Czasami trzeba być tą mądrzejszą stroną.

Ja jestem nikim w kibicowskim świecie, ale Wy możecie mieć jakiś wpływ na ludzi w SKWK.
Jeśli Wam zależy na klubie to zamiast apelować do Bednarza/Cupiała czy też wyzywać go/ich w sieci zacznijcie przekonywać kolegów, że warto być mądrzejszą stroną i pójść na ustępstwa.

Dla jednych jest to "zaślepienie", ale fakt jest taki, że to ostatnia szansa na uratowanie klubu.

Warto.
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
Odpowiedz cytując