Lukasz napisał(a):

Jeszcze tego nam brakowało żeby kibice byli 'ważniejsi' od trenerów, prezesów czy piłkarzy.
Po co chcesz być ważniejszy?
|
Oblewasz test bycia kierownikiem czy managerem w każdej
normalnej firmie:
Już chyba wszystko zostało napisane powyżej ale tak jeszcze wkleję dla pełnego zrozumienia:
