Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26794
Stary 23.05.2014, 11:13
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
No cóż jak juz to wolę 7% dla Korwina niż 7% dla Palikota. Bez dwóch zdań. Ale "niby prawicowcy" (to chyba o mnie) chcą wystrzelić układ post komunistyczny w kosmos - a suma wszystkich małych partii powiedzmy niekomunistycznych w sumie zabiera w wyborach parlamentarnych ok.10 % i większosc (jak nie wszyscy ) napewno nie wchodzi- tym sposobem komuchy i karierowicze z PO,PSL i SLD nadal będą rzadzic i niszczyć kraj. Tylko tyle i aż tyle
Efekt istnienia idiotycznych progów wyborczych.