Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26788
Stary 23.05.2014, 10:40
hunter napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś Pałasińskiego miałem za rozsądnego faceta i dobrego dziennikarza. Chciałem go zapamiętać jako człowieka, który z dużym przejęciem relacjonował chwile, gdy powoli odchodził nasz Papież. Od pewnego czasu jest jednak zakompleksioną mendą wpisującą się idealnie w tony tvn24. Co do kuczyńskiego to nie warto się nawet wypowiadać, bo wiek w jego przypadku robi swoje.
Ty tak na poważnie piszesz o pałasińskim? ,a pamietasz stokrotkę w czerni i zapłakaną po Smoleńsku, pamiętasz wszystkie mendy dziennikarskopodobne poprzebierane na czarno i szlochajace po śmierci Jana Pawła 2 , to tylko lans i pozoranctwo