Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16220
Stary 23.05.2014, 09:43
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jacek robi interesy zycia...
Puszczamy na sile(! bo chłopakowi wcale nie spieszno do transferu) Chrapka za maly pieniadz bo mysle ze za 2-3 lata można wziasc dużo więcej...
Za 2-3 lata za Chrapka możemy nic nie wziąć ponieważ Michał ma jeszcze dwuletni kontrakt z nami (przed tym sezonem podpisał na 3 lata gdyby ktoś zapomniał) a jesteś pewny czy ten kontrakt za rok przedłuży? Wcale to nie jest takie pewne biorąc pod uwagę jakie były problemy z obecnym kontrakt i ile się ta sprawa ciągnęła a dodatkowo coraz więcej klubów nawet w Polsce zaczyna płacić więcej od nas co daje jeszcze mniejsze szanse na ponowne przedłużenie kontraktu Chrapka . Po drugie wcale cena Michała przez najbliższy sezon nie musi rosnąć , to jest wielka niewiadoma . Za Meliksona też z każdym okienkiem cena miała iść w górę a jak było wszyscy dobrze wiemy . Po trzecie za rok gdyby nie udało się przedłużyć kontraktu z Michałem chcąc na nim zarobić musielibyśmy go sprzedać a uzyskanie dobrej ceny na rok przed końcem kontraktu wcale nie jest takie oczywiste zwłaszcza że za pół roku zawodnik może podpisać kontrakt z kimkolwiek chce nie pytając o to klub . Na koniec Wisły obecnie niestety nie stać na odrzucenie takiej oferty , potrzebujemy tej kasy jak ryba wody , może ten transfer postawi nas na nogi i uregulujemy większość zobowiązań z ostatniego i obecnego sezonu zwłaszcza że dojdzie również kasa za prawa telewizyjne i miejsce w lidze czy coś tam jeszcze .

syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o to. Catania nas wyjebała. Legia i Lechia jakoś wypchneli swoich za dobre pieniądze a poziom ich był podobny jak Chrapka albo nawet gorszy. Bednarz opchnąłby Messiego za 3 flaszki
Legia zarabia więcej na swoich piłkarzach dzięki pierwszej reprezentacji , wystarczy że tam jakiś chłopak zagra kilka meczów i już jest powołany ( Bereszyński , Łukasik , Furman itd.) Gdyby Chrapek dostał powołanie , zagrał kilka meczów w reprezentacyjnej koszulce to i cena by wzrosła oraz nazwy klubów zainteresowanych były poważniejsze .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 23.05.2014 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując