Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16217
Stary 23.05.2014, 09:05
Nie chodzi o to. Catania nas wyjebała. Legia i Lechia jakoś wypchneli swoich za dobre pieniądze a poziom ich był podobny jak Chrapka albo nawet gorszy. Bednarz opchnąłby Messiego za 3 flaszki
.
Odpowiedz cytując