Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16215
Stary 23.05.2014, 08:10
Jeśli w grę wchodzi naprawdę 1,5 milona Euro to chrapek nigdy więcej wart nie będzie. Nawet za 1 milon warto sprzedać

O ile Chrapek jest ważnym zawodnikiem dla zespołu, przy tak gigantycznej dziurze budżetowej i dyspozycji/kadrze zespołu, nie widzę szans, żeby Chrapek dla nas więcej zarobił.
Odpowiedz cytując