Arapaho napisał(a):

|
Taktyk czy czub? Nawet chłop nie umie poważnie przy stole siedzieć. te miny które wczoraj robił na debacie to może dobre do cyrku ale do jakiegokolwiek parlamentu już nie bardzo
|
Putin też ujowy polityk, bo siedzieć nie umie w czasie wywiadu
