domin_czyzyny napisał(a):

masz prawo wierzyć we wszystko, nawet w to, że ziemia jest płaska...Więc wierz, że Bednarz, UFA, Rogala i "media" wyprowadzą Wisłę Kraków, nasz ukochany klub na prostą ...
Oczywiście cieszę się, że do klubu wpłynie rocznie 250 tyś. zł, lepsze to niż nic. Jednak nie popadam w zachwyt i samouwielbienie, jak co niektórzy na dzisiejszej konferencji prasowej... Widzę też minusy dzisiejszej stryktury organizacyjnej Wisły, która nam niezbyt wiele da, poza drenażem finansowym.
|
Klamiacy dominie_czyzyny czy ja pisalem ze wyprowadza na prosta? Gdzies to sugerowalem? Czy jak napisze, ze jak widac z faktow , ze SKWK klamie oznacza ze jestes wyznawca Bednarza? Odniesc sie do tego co napisalem czyli do tego ze SKWK niewiele o tym wie. Ale ty wolisz dalej klamac ze cos piszę czego nie napisalem