AYALA napisał(a):

jego rola jest znana od lat, rozbijać prawicę przed wyborami, mieszać w głowach gimnazjalistom,licealistom, nic nowego, większość z tego wyrasta , tylko czasami brakuje punktów żeby rządzić , po to jest Korwin aby tych punktów brakowało , startuje od lat i zawsze pod progiem, na początku lat 90-tych się załapał i to wszystko, typowy agent wpływu, rozbijacz, pożyteczny idiota , odpalany przy okazji wyborów