Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26742
Stary 22.05.2014, 13:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jak Ozjasz Godlberg stał sie Korwinem Mikke
http://archiwa-ipn.blogspot.com/2012...nem-mikke.html
jego rola jest znana od lat, rozbijać prawicę przed wyborami, mieszać w głowach gimnazjalistom,licealistom, nic nowego, większość z tego wyrasta , tylko czasami brakuje punktów żeby rządzić , po to jest Korwin aby tych punktów brakowało , startuje od lat i zawsze pod progiem, na początku lat 90-tych się załapał i to wszystko, typowy agent wpływu, rozbijacz, pożyteczny idiota , odpalany przy okazji wyborów