Przerażenie panuje zarówno w PO, jak i PiS, ale też mniejsze partie w stylu Gowina widzą w Korwinie zagrożenie (bardziej sondażowe niż polityczne) i wszystkie chwyty dozwolone w tej grze.
kerim1906 napisał(a):

|
mam pytanie czy jest tutaj moderator? warszawska przybłęda obraża i kłamie insynuując o multikontach, proszę moderatora o sprawdzenie tych insynuacji i w razie kłamstwa radnego warszawiaczka o wywalenie jegomościa z forum, w razie potwierdzenia się informacji o multikontach proszę o anulowanie mojego konta, czekam na reakcję
|
W takim razie czekamy. Ciekaw jestem który były/obecny user z politycznego kryje się po drugiej stronie
