emj10 napisał(a):

|
Zwyczajnie nie lubię pokomenów, którzy zakładają sobie multikonta i piszą nie na temat.
|
mam pytanie czy jest tutaj moderator? warszawska przybłęda obraża i kłamie insynuując o multikontach, proszę moderatora o sprawdzenie tych insynuacji i w razie kłamstwa radnego warszawiaczka o wywalenie jegomościa z forum, w razie potwierdzenia się informacji o multikontach proszę o anulowanie mojego konta, czekam na reakcję