Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26722
Stary 22.05.2014, 11:28
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zwyczajnie nie lubię pokomenów, którzy zakładają sobie multikonta i piszą nie na temat.
mam pytanie czy jest tutaj moderator? warszawska przybłęda obraża i kłamie insynuując o multikontach, proszę moderatora o sprawdzenie tych insynuacji i w razie kłamstwa radnego warszawiaczka o wywalenie jegomościa z forum, w razie potwierdzenia się informacji o multikontach proszę o anulowanie mojego konta, czekam na reakcję