Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26721
Stary 22.05.2014, 11:18
Też zagłosuję na KNP, ale raczej z braku laku, a poza tym znajomy z powiatu startuje na liście warszawskiej, więc każdy głos mu się przyda.

Natomiast fanatyzm jest widoczny głównie po stronie obrońców status quo, a szczególnie PiS-u, którzy mają klapki na oczach. W momencie, gdy zaczęło być głośno o Korwinie to największe armaty wyciągnął właśnie ten obóz i nawala nimi każdego dnia.