|
Też zagłosuję na KNP, ale raczej z braku laku, a poza tym znajomy z powiatu startuje na liście warszawskiej, więc każdy głos mu się przyda.
Natomiast fanatyzm jest widoczny głównie po stronie obrońców status quo, a szczególnie PiS-u, którzy mają klapki na oczach. W momencie, gdy zaczęło być głośno o Korwinie to największe armaty wyciągnął właśnie ten obóz i nawala nimi każdego dnia.
|