Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26707
Stary 22.05.2014, 09:56
Po jakiej 50-ce? On ma 38 lat

Zaczynał jako nastoletni bywalec na bibkach "Wołomina" w Mariocie, Victorii, czy Tango&Cash.

Edit: No teraz może ma już 40-tkę.
https://www.youtube.com/watch?v=fnliz_8nAn4
Ostatnio edytowane przez emj10 : 22.05.2014 o godz. 09:59.