domin_czyzyny napisał(a):

|
Jesli bedzie to totolotek i kase zgarnie UFA, to Bednarz znów zrobił nas w wuja. Górnik i Lechia zarobi kase na czysto, a my, jak jakas sierotka , będziemy musieli się podzielic.
|
A skad wiesz, ze Gornik i Lechia zarobily na czysto? Musisz miec dobre wtyki aby znac warunki umowy i czy wzieli posrednicy.