Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 22.05.2014, 06:27
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jesli bedzie to totolotek i kase zgarnie UFA, to Bednarz znów zrobił nas w wuja. Górnik i Lechia zarobi kase na czysto, a my, jak jakas sierotka , będziemy musieli się podzielic.
A skad wiesz, ze Gornik i Lechia zarobily na czysto? Musisz miec dobre wtyki aby znac warunki umowy i czy wzieli posrednicy.
Odpowiedz cytując