Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26698
Stary 21.05.2014, 22:26
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
https://www.facebook.com/photo.php?v=654504424620878

Panika w szeregach "okroglostolowcow" Wipler vs Stokrotka & Najslabsze Ogniwo
WSI24 jest jak mgła smoleńsku- służy do odwracania uwagi od spraw zasadniczych (bezrobocie,marne zarobki,głodne dzieci,bilionowe zadłużenie, wielomilionowa emigracja) to teraz robią tani show dla lemingów z wypowiedzi JKM
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2014 o godz. 22:28.