Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
26698
21.05.2014, 22:26
sanderuss
napisał(a):
https://www.facebook.com/photo.php?v=654504424620878
Panika w szeregach "okroglostolowcow"
Wipler vs Stokrotka & Najslabsze Ogniwo
WSI24 jest jak mgła smoleńsku- służy do odwracania uwagi od spraw zasadniczych (bezrobocie,marne zarobki,głodne dzieci,bilionowe zadłużenie, wielomilionowa emigracja) to teraz robią tani show dla lemingów z wypowiedzi JKM
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2014 o godz. 22:28.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA