Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5112
Stary 21.05.2014, 22:13
Jeśli okaże się prawdą to co napisano w tym artykule to ....a je..ana mać! Za prezesa klubu mamy prawnika, nie śmierdzimy groszem, jakimś cudem sami nawiązaliśmy kontakt z kontrahentem a tutaj negocjacje co do kształtu umowy prowadzi UFA i weźmie za to kasę. No ja p..ę. Czy w tym klubie tak samo jak w polityce musi być taki burdel ?!
Odpowiedz cytując