Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21651
Stary 21.05.2014, 22:02
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ale co do całej sytuacji ma Bednarz?
Czy kiedykolwiek uważałem, że jest to dobry prezes?

Podejrzewam, że tak szeptano Małeckiemu do ucha po każdym jego przewinieniu. Czas pokazuje, że zrobiono mu w ten sposób krzywdę.
Ważne co myśli piłkarz. A weź pod uwagę, że pewnie połowa składu (jak nie więcej) może rozwiązać kontrakty z winy pracodawcy.
Można tak się bawić, ale tylko na krótką metę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując