raindog napisał(a):

Ale co do całej sytuacji ma Bednarz?
Czy kiedykolwiek uważałem, że jest to dobry prezes?
Podejrzewam, że tak szeptano Małeckiemu do ucha po każdym jego przewinieniu. Czas pokazuje, że zrobiono mu w ten sposób krzywdę.
|
Ważne co myśli piłkarz. A weź pod uwagę, że pewnie połowa składu (jak nie więcej) może rozwiązać kontrakty z winy pracodawcy.
Można tak się bawić, ale tylko na krótką metę.