Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.05.2014, 13:43. Nowy sponsor Wisły!
Już jutro przedstawienie nowego sponsora Wisły Kraków!
Piszmy swoje propozycje.

Kto trafi, dla tego czteropak od moderatorów!
(gdy już będę jednym z nich, przypilnuje, aby nagrodzić tego użytkownika)

moja propozycja:

Volvo!