Temat
:
Nowy sponsor Wisły!
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
1
21.05.2014, 13:43. Nowy sponsor Wisły!
Już jutro przedstawienie nowego sponsora Wisły Kraków!
Piszmy swoje propozycje.
Kto trafi, dla tego czteropak od moderatorów!
(gdy już będę jednym z nich, przypilnuje, aby nagrodzić tego użytkownika)
moja propozycja:
Volvo!
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio