Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21648
Stary 21.05.2014, 13:04
raindog napisał(a):Wyświetl post
Bardzo prosto. Załóżmy, że jesteś komuś winien 20 tys. zł. Dajesz mu karę 20 tys. zł za złamanie regulaminu (którzy rzeczywiście złamał) i już nie jesteś mu dłużny tych 20 tys. zł.
Stary patent Widzewa, ŁKS-u czy Polonii Warszawa. Aż się łezka w oku kręci.
No, ale my też szybko zmierzamy w tym kierunku.

Pomysł idiotyczny - patrz przykłady wyżej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując