raindog napisał(a):

|
Bardzo prosto. Załóżmy, że jesteś komuś winien 20 tys. zł. Dajesz mu karę 20 tys. zł za złamanie regulaminu (którzy rzeczywiście złamał) i już nie jesteś mu dłużny tych 20 tys. zł.
|
Stary patent Widzewa, ŁKS-u czy Polonii Warszawa. Aż się łezka w oku kręci.
No, ale my też szybko zmierzamy w tym kierunku.
Pomysł idiotyczny - patrz przykłady wyżej.