OK założyłem to konto ale przyszedł mi mail:
Szanowny Użytkowniku!
Dziękujemy za dołączenie do grona użytkowników systemu PayPal.
Po powiązaniu rachunku bankowego lub karty kredytowej internetowa realizacja transakcji będzie znacznie szybsza i nie będzie konieczne ujawnianie danych finansowych.
I teraz pytanie czy muszę to robić? Czy nie wystarczy że powpisywałem te wszystkie dane? Czy już teraz ktoś może mi na to konto wpłacić kasę?
gypsy napisał(a):

Nie powiem ci jak wygląda kwestia z walutami, bo korzystam z paypala tylko w złotówkach.
Wygląda to tak, że zakładasz sobie konto i możesz przelewać kasę na czyjeś konto lub mogą ci przelewać, wpisując tylko twój adres e-mail. Potem możesz za free przelać na swoje konto bankowe, tylko musisz tam zrobić jakąś weryfikację (wygląda to chyba tak, że podajesz dane do konta, a paypal wysyła ci dwie małe kwoty, które musisz później wpisać w okienka).
Ogólnie się za to nie płaci, przynajmniej ja nic nigdy nie płaciłam.
|