Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21642
Stary 21.05.2014, 06:39
Właśnie rozmawiałem z jednym z naszych zawodników. Bednarz ma się dobrze i pewnie czuje się w swojej roli, co nie podoba się już w szatni, bo piłkarze mają powoli dość grania bez fanatyków, ale nikt nie chce tego powiedzieć w klubie na głos.
Odpowiedz cytując