Gwiaździsty napisał(a):

|
Konkurentem to on raczej nie będzie bo Brozio raczej w Wiśle na to co się zanosi, nie zostanie.
|
Serio? Jeśli obecny poziom Jankowskiego tj. to gó.wno, które wczoraj pokazał to już jesienią przyjdzie strzelić sobie w łeb. Brożek musi zostać albo w zamian niech przyjdzie taki sam snajper (jak na nasze warunki) inaczej mamy przejebane.