Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26676
Stary 20.05.2014, 15:34
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A tu takie cos o opozycyjnych korwinowcach co to chcą zmieniac system, który sami wspierali : ):. Zaraz będą pewnie wrzutki, ze to organ PiS-u ale może ktoś treśc skomentuje:

http://niezalezna.pl/55428-ujawniamy...korwin-mikkego
hmm... no i co?

To były czasy, gdy Donald Tusk nie był jeszcze socjaldemokratą, a PO określała się jako partia konserwatywno-liberalna. Z dzisiejszych partii najbliższej jej by pewnie było do Polski Razem. Myślę, że sporo ludzi z kręgów UPR wiązała z nią spore nadzieje. Naiwność? Być może, a nawet na pewno, ale nie widzę w tym nic strasznego.

Choć nie wyobrażam sobie, żeby coś takiego mogło wypalić. Nie wierzę, by Korwin pogodził się na dłuższą metę z byciem w partii, w której nie jest największą i jedyną gwiazdą.

Swoją drogą:
Cytat:
- członkowie UPR będą brali udział w prawyborach Platformy, w czasie których zostaną wyłonieni jej kandydaci na posłów.
Jak to zabawnie brzmi dziś, gdy Donald trzyma swoją partię żelazną ręką i układa listy na podstawie tego, z kim harata w gałę.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!